Puig Rear Seat Cowl Honda CBR1000RR-R Fireblade SP 2021-2022
Item: P1033020
6 Read 6 Reviews Write a Review
Previous price was:
Current price percentage off:
Rebate Available! View Details
This product is vehicle specific.
Select a vehicle to ensure fitment.
Looking for a different vehicle? Change vehicle selection
Ways to earn:
You'll earn $10.00 in ZillaCash
OR
Members get up to $29.71 in total value with this purchase.
Product Details
Puig Rear Seat Cowl Honda CBR1000RR-R Fireblade SP
Features:
  • Unique and aggressive styling
  • All hardware for installation provided
  • Optional stickers to match OEM bodywork included
Product Style RevZilla Item # Store Sku MFR. Product # Availability
This Product Fits
Honda
CBR1000RR-R Fireblade SP 2021, 2022
This item is also available for 7 different vehicles. View All Models
Puig Rear Seat Cowl Honda CBR1000RR-R Fireblade SP 2021-2022 Installation
Product Description
Part Numbers
Fitment
Installation
6 Customer Reviews for All Models
6 3.5/5
0 Questions & 0 Answers for All Models
Join now & get rewarded!
Already enrolled in RPM? Link your existing membership here.
Reviews & Questions
What Riders Are Saying
Spend Less. Ride More.
  • 5% RPM Cash Back*
  • 10% Off Over 70 Brands